iki
21 اسفند 1401 - 22:50

پنجمین پیروزی و تداوم صدرنشینی نماینده فوتسال قم

تیم فوتسال دلسوختگان اهل‌بیت (ع) عصر امروز در آخرین دیدار دور رفت لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور توانست با نتیجه ۴ بر صفر تیم کیان‌تات اسفرورین قزوین را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتسال دلسوختگان اهل‌بیت(ع) قم عصر امروز در آخرین دیدار دور رفت لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور امروز از ساعت ۱۷ از تیم کیان‌تات اسفرورین قزوین در ورزشگاه شهید حیدریان قم میزبانی کرد و در پایان با نتیجه ۴ بر صفر از سد حریف گذشت تا روند پیروزی‌های این تیم ادامه‌دار باشد.

تیم دلسوختگان با انجام ۵ بازی و کسب ۱۵ امتیاز بدون شکست و مساوی دور رفت را با صدرنشینی به پایان رساند، طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است دور برگشت مسابقات بعد از ایام ماه مبارک رمضان به میزبانی شاهرود برگزار شود.

نماینده فوتسال قم در دور رفت رقابت‌ها در دیدار اول موفق شد با نتیجه ۴ بر یک تیم تیام شاهرود را شکست دهد، در دیدار دوم زدن ۹ گل و دریافت ۲ گل مقابل زرین ساری جشنواره گل به پا کرد.

شاگردان سید علی‌اصغر احمدی در دیدار چهارم با نتیجه ۴ بر صفر تیم آرمان سیلک کاشان را شکست دادند، در دیدار چهارم مقابل تیم نورالرضا با نتیجه ۳ بر یک از سد نماینده مشهد گذشتنند و در دیدار پایانی ۴ بر صفر مقابل کیان‌تات اسفرورین را راهی خانه کردند.

پایان پیام/۷۸۰۳۰

منبع: فارس
شناسه خبر: 1089363