iki
20 بهمن 1401 - 15:12

یک‌هزار شغل پایدار در دامغان ایجاد شد

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح پروژه‌های سرمایه‌گذاری، بالغ‌بر یک‌هزار شغل پایدار ثابت و مستقیم در شهرستان دامغان ایجاد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دامغان، علی‌اکبر علیزاده‌برمی، نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز در نشست صمیمانه استاندار سمنان و جمعی از مسؤولان با اقشار مختلف مردم شهر دیباج در مسجد صاحب‌الزمان (عج) این شهر اظهار کرد: اشتغال لازمه تثبیت جمعیت در شهر دیباج است.

وی افزود: با حضور محرابیان، وزیر نیرو در شهرستان دامغان و افتتاح پروژه‌های سرمایه‌گذاری، بالغ‌بر یک‌هزار شغل پایدار ثابت و مستقیم در شهرستان دامغان ایجاد شد.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به‌عنوان نماینده مردم به‌صورت ویژه با تمام توان برای ایجاد فرصت شغلی تلاش خواهم کرد.

علیزاده‌برمی اضافه کرد: طرح‌های نیمه‌تمام از دولت‌های قبل در کشور وجود دارد که در استان سمنان و دامغان روند تکمیل این طرح‌ها سریع بوده و امروز شاهدیم در دیباج طرح نیمه‌تمامی باقی نمانده است.

وی عنوان کرد: ما باید در راستای رفع مشکل بیکاری و ایجاد فرصت‌های شغلی، از ظرفیت حضور سرمایه‌گذاران استفاده کنیم.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از تلاش‌های استاندار سمنان تقدیر و تشکر می‌کنم و شهادت می‌دهم که وی به دنبال اعتلای اسلام و نظام جمهوری اسلامی است.

پایان پیام/2568/س/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1029803